• Dla rodziców

• Z RODZICAMI - WSPANIAŁY ROK  2015/2016

Szkoła dokłada wszelkich starań, by zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze  oceny, w dużym stopniu zależy ono także od postępowania rodziców, gdyż  dzieci spodziewają się, że dorośli nimi pokierują.

Jak rodzice mogą pomóc dzieciom w nauce?

• Wyznacz stałą godzinę, o której dziecko będzie się kłaść spać, by było wypoczęte na lekcjach.
          • Ogranicz czas, jaki twoje dziecko spędza przed telewizorem i komputerem.
          • Naucz je dobrych nawyków żywieniowych i konsekwentnie ich przestrzegaj.
          • Codziennie rozmawiaj z dzieckiem o szkole.
          • Dowiedz się, jakie są wymagania nauczycieli dotyczące wyników w nauce, zachowania i ubioru.
          • Jeśli masz wymagania i wątpliwości dotyczące jakiegokolwiek aspektu edukacji dziecka, skontaktuj się ze szkołą.
          • Angażuj się w życie szkoły. Bądź w stałym kontakcie z nauczycielami dziecka.
          • Bądź wsparciem dla swojego dziecka. Nie ograniczaj mu pieszczot, uśmiechów i pochwał. Wspólnie szukajcie rozwiązania bieżących problemów.

POZDRAWIAM

PEDAGOG SZKOLNY

WAŻNE TELEFONY

• 112      (jest numerem alarmowym, pod który możesz zadzwonić, gdy znajdziesz się