Nowa galeria Pasowanie na czytelnika została dodana do albumu fotograficznego
Aktualności
Pasowanie na czytelnika
- 87
Warsztaty plastyczne - kl.III b
Nowa galeria Warsztaty plastyczne - kl.III b została dodana do albumu fotograficznego
12Uczniowie klasy 3B uczestniczyli w warsztatach plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku, podczas których rozwijali swoje zdolności artystyczne i kreatywność.
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom wzięli również udział we wspólnym czytaniu „Rzepki” Juliana Tuwima. Była to doskonała okazja do promowania czytelnictwa i wspólnego spędzania czasu z książką.
Quiz po Płocku
Nowa galeria Quiz po Płocku została dodana do albumu fotograficznego
11Uczniowie klasy 3B uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu edukacyjnym – „Quizie po Płocku”. Celem przedsięwzięcia było poszerzenie wiedzy o naszym mieście, jego historii, zabytkach oraz najważniejszych miejscach związanych z kulturą i tradycją Płocka.
Piknik z okazji Dnia Dziecka
Nowa galeria Piknik z okazji Dnia Dziecka została dodana do albumu fotograficznego
56Dnia 1 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 8.00 rano. Klasy pod opieką wychowawców wybrały się na podchody, podczas których wykonywały różne zadania przygotowane przez starsze uczennice.
Po powrocie wszystkich uczestników oficjalnie powitał Dyrektor, który złożył dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.
Pogoda dopisała, co pozwoliło na realizację wszystkich zaplanowanych atrakcji na świeżym powietrzu.
Dla uczestników przygotowano szereg różnorodnych gier i zabaw.
Największym zainteresowaniem cieszyły się turniej piłki nożnej, dmuchane zjeżdżalnie, kąciki artystyczne, występy wokalne i taneczne, wielkie, różnych kształtów bańki mydlane.
Wielką frajdę sprawili dzieciom strażacy, którzy pokazali wyposażenie wozu strażackiego oraz pozwolili na wejście do niego.
Podczas wydarzenia zadbano również o regenerację sił. Był grill, racuchy drożdżowe, grochówka, wata cukrowa, popcorn oraz zimne napoje i owoce.
Piknik przebiegł w radosnej, bezpiecznej atmosferze i był doskonałą okazją do wspólnej zabawy.
Szczególne podziękowania należą się wszystkim, którzy byli zaangażowani w jego przygotowanie!!!
Archiwum Aktualności