• Udział w meczu Polska - Szwecja

• Nowa galeria Udział w meczu Polska - Szwecja została dodana do albumu fotograficznego

W dniach 17.03 oraz 20.03 nasza szkoła brała udział w dwumeczu Reprezentacji Polski ze Szwecją. Uczniowie wspólnie z opiekunami mogli kibicować zawodnikom oraz obejrzeć Mistrzów Europy w płockiej Orlen Arenie. Podczas niedzielnego spotkania została zaprezentowana również maskotka Mistrzostw Świata, które w roku 2023 zostaną rozegrane w Polsce oraz Szwecji. Płock również będzie gościł najlepsze drużyny na świecie, które w styczniu rozegrają mecze o Puchar Prezydenta. Spotkania bardzo podobały się naszym uczniom i mamy nadzieje, że wśród nich są przyszłe gwiazdy szczypiorniaka.

• Zdrowo się odżywiamy - kl. II

• Nowa galeria Zdrowo się odżywiamy - kl. II została dodana do albumu fotograficznego

O siebie dbamy i zdrowo się odżywiamy! Drugie śniadanie to zarówno dla dzieci jak i dorosłych, drugi najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Z tej okazji uczniowie z klasy drugiej pod opieką wychowawczyni przygotowały dla siebie zdrowe, pyszne, zdrowe,pożywne i dające energię śniadanie. Było smacznie i kolorowo.

• Nowa galeria Dzień Kobiet została dodana do albumu fotograficznego

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski złożył życzenia koleżankom i paniom z naszej szkoły. Chłopcy nie zapomnieli o małym upominku. Sami przygotowali małe laurki oraz słodki poczęstunek.