• Spotkanie z policją "Zachowanie się człowieka podczas kontaktu z niebezpiecznym psem"

• Dnia 3 lutego w naszej szkole, z inicjatywy Przewodniczącej Rady Mieszkańców Osiedla Ciechomice P. Eweliny Ambroziak, gościliśmy funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Płocku P. Magdalenę Kamińską i P. Pawła Pikałę, którzy bardzo ciekawie opowiadali o pracy policjanta, przypomnieli o zasadach bezpiecznej drogi do szkoły i do domu, zapoznali dzieci z najlepszymi metodami reagowania podczas kontaktu z groźnym psem. Wybrani uczniowie w czasie prelekcji przymierzyli część policyjnego wyposażenia. Najwięcej emocji wzbudził jednak gość specjalny - suczka Figa. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat szkolenia, które musiała odbyć, żeby móc pracować w policji przy wykrywaniu materiałów pirotechnicznych. Spotkanie wzudziło duże zainteresowanie wszystkich uczniów.

• Nowa galeria Bal karnawałowy została dodana do albumu fotograficznego

W czwartek 2 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów. Dzieci wystąpiły w ciekawych, różnorodnych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek, filmów oraz przedstawicieli wybranych zawodów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od nauki układu tanecznego, który zaprezentowały uczennice klas VII i VIII. Następnie wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Nie zabrakło konkursów i zabaw. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.