• Liga Mistrzów w Płocku

• Nowa galeria Liga Mistrzów w Płocku została dodana do albumu fotograficznego

W miniony czwartek uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w inauguracyjnym meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Podczas spotkania drużyny Orlen Wisły Płock z FC Porto, dzieci miały możliwość towarzyszenia zawodnikom podczas prezentacji jako dziecięca eskorta. Uczniowie mogli z bliska zobaczyć, jak wygląda przygotowanie do meczu „od kuchni”, zobaczyć swoich idoli z bliska a co najważniejsze: przybić im piątkę i wybiec razem z nimi na parkiet. Po części oficjalnej, wspólnie z nauczycielami oraz Panem Dyrektorem mogli dopingować płocką drużynę. Spotkanie było bardzo emocjonujące i po sześćdziesięciu minutach to Nafciarze okazali się lepsi od rywali z Portugalii. Po meczu grupa mogła jeszcze raz przybić piątkę z zawodnikami i zrobić pamiątkowe zdjęcie z maskotką drużyny. Mamy nadzieję, że wśród naszych podopiecznych są przyszłe gwiazdy szczypiorniaka.