• Honorek

• Nowa galeria Honorek została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 22.02.2024r. w klasie IB odbyło się nagranie słuchowiska do ,,Akademii Lwa Honorka”. Jeżeli jesteście ciekawi jak im poszło zapraszamy w najbliższą środę tj. 28.02.24r. na antenę Radia Diecezji Płockiej o godzinie 10:10.

,,Akademia Lwa Honorka”- to program profilaktyczno- edukacyjny, którego autorami są Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku. Program ten to pakiet działań edukacyjnych składający się  z cyklu słuchowisk w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej emitowanych co środę o godzinie 10:10. Skierowany jest dla dzieci. Oprócz słuchowisk, audycji z udziałem dzieci, to również zajęcia edukacyjne, spotkania tematyczne, konkursy wiedzy, konkursy plastyczne, a także przegląd form teatralnych. Wszystkie te działania mają na celu przekazanie i utrwalenie wiedzy o różnych niebezpieczeństwach, uczą prawidłowego zachowania w sytuacji zagrożenia oraz rozwijają wyobraźnię, umiejętności współdziałania i wzajemnej pomocy.

• Walentynki w naszej szkole!

• Nowa galeria Walentynki w naszej szkole została dodana do albumu fotograficznego

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły, ten dzień stał się okazją, aby pokazać jak dobrze i wesoło jest nam razem. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego roznosili walentynkowe karteczki, liściki i lizaki, które już od tygodnia wrzucane były do skrzynki walentynkowej. Każdy mógł sobie zrobić zdjęcie w serduszkowej ramce. Wśród społeczności szkolnej królował kolor czerwony.